Vyhledat
  • Lukáš Kock

Studentku dohnaly dluhy z mladí.

Vše bylo krásné, zamilovala jsem se. Narodil se mi syn a mám krásnou rodinu. Jenže mne dohnala mladistvá minulost. najednou jsem se dostala do velmi těžké životní situace a to převážně kvůli své mladické hlouposti a opravdu špatným životním podmínkám v době, kdy jsem ještě studovala a po sléze se snažila osamostatnit. Začalo to všechno tím, že jsem se jako dítě stále stěhovala z místa na místo a adresu trvalého bydliště mám na pražském úřadě. Po dobu studia jsem jezdila většinou jako černý pasažér, jelikož jsem skutečně na jízdenku neměla peníze. Vzhledem k mé poštovní nedohledaností to spustilo lavinu neřešených pokud od dopravních podniků. Dalším mým chybným životním krokem bylo, když jsem chtěla zkusit své štěstí v zahraničí a nevyřešila jsem si po tuto dobu zdravotní pojištění.

Tento závazek jsem už napravila a zažádala zdravotní pojišťovnu o splátkový kalendář. Ve snaze, zajistit si nějaký domov, kde bych mohla založit rodinu jsem začala budovat kariéru. To mi vydrželo jen pár let a pak jsem vážně onemocněla. O domov jsem zase přišla i o práci a postupně i o našetřené peníze. Vzala jsem si tedy půjčku, abych měla nějakou hotovost pro nový začátek. Tu jsem zaplatila, ale zapomněla jsem zrušit bankovní účet. Tak mi vznikl dluh a to za poplatky k vedení účtu. A zase ta samá situace. S adresou na úřadě jsem se včas o vzniklém problému nedozvěděla: Až po čase mě kontaktoval vymahač.

Chtěla jsem a chci udržet funkční a vytvořit tak vhodné zázemí pro našeho syna.Chci dostát svým závazkům, zaplatit všechny dluhy a spokojeně žít se svou rodinou, kterou bych si v budoucnu přála zvětšit o dalšího potomka.Proto jsem se rozhodla požádala o oddlužení. Insolvenční soud mne oddlužení schválil. Pomocí rodiny, která mi dorovnává příjem plním na 30%. Jsem na začátku, ale již vím, že do 5 let budu mít klidný život.

Paní Nikola.M z Prahy

Insolvence Praha - Vorel -Oddlužení Praha

#InsolvencePraha #oddluženíPraha #Vorel #dluhy

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše