Vyhledat
  • Lukáš Kock

Půjčka a udání - poradna

Dobrý den.

Chtěla bych se zeptat, zda mně může společnost Provident udat k soudu, pokud jsem část dluhu splatila. Nemám v plánu to dále nesplácet. Jenže mi dali týdenní splácení a momentálně jsem schopná zaplatit pouze jednou měsičně. Teď mi pán, co mi tu půjčku dal a mám mu to splácet, napsal tohle:

"Dobrý večer, paní XXX. Dostal jsem kvůli Vám předvolání na policii do Opavy k podání svědectví kvůli Vašemu úvěrovému podvodu a nemám z toho vůbec radost. Už jsem to párkrát zažil a věřte mi, že dotyční dostali min. veřejné prospěšné práce, ale i půl roku natvrdo. Pokud se nebudete snažit to vyřešit, tak bude prostě na Vás podáno trestní oznámení. Co nejdříve se mi ozvěte a jestli si myslíte, že Vám to projde, tak to jste na velkém omylu, protože se hodně zpřísnili podmínky pro vymáhání."

Já osobně si myslím, že mě udat nemůže ale mám z toho strach.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Dobrý den strašení je jedna věc a pravda je druhá. Podle mne je toto ta variant první.za předpokladu že jste si nevzala zápůjčku a hned jste neplatila žádnou splátku. Pak by to mohl být skutečně úvěrový podvod. Podmínky splácení máte ve smlouvě a změny musí odsouhlasit Provident Finacial s.r.o.. Jinak pán byl asi vyšetřován pro něco jiného. Dával bych si ale jinak pozor zda je nutno si půjčovat a pak se dostávat zbytečně pod tlak.Hezký den.

Insolvence Praha - Vorel - Oddlužení Praha

#oddluženíPraha #Vorel #InsolvencePraha

209 zobrazení

Zpracování korespondenčně celá ČR

AK na objednání Rumunská 1,  12000 Praha 2

+420 775 073 215

email: insvorel@seznam.cz