Příběhy naši klientů - inspirujte se
V naší každodenní praxi se setkáváme s různými typy klientů a slyšíme mnoho zajímavých a poučných příběhů. Přinášíme Vám některé, aby jste se mohli inspirovat.
Nebojte se přijít a odkrýt karty, jako to udělali tito lidé.

(Jména a fotografie, jsme pozměnili. Příběh je však pravdivý)

PŘÍBĚH IVANA A JEHO ZAJIŠTĚNÝCH NEMOVITOSTÍ
Oddlužení není vždy jediná šance

Včera večer mi volal klient Ivan a prosil mě o schůzku. Pozval jsem si ho hned na osmou ráno, to je v kanceláři ještě většinou klid. Přišel včas a hned začal vysvětlovat svou situaci. Věděl, že se specializujeme na oddlužení.  Postupem času, mi z jeho povídání došlo, že pro Ivana není oddlužení tím správným řešením. "Ivane, vy máte zajištěné nemovitosti, ve kterých je zapojena půlka rodiny.  Na první pohled to není jednoduchá situace a chápu, že si nevíte rady. Ale dobrou zprávou je, že je hned několik cest jak se z nemovitostí vyvázat a uvolnit si tak ruce. To nám otevře  další možnosti, jak finanční problémy řešit."

Ivanovi se postupně rozjasňoval obličej a i přesto, že situace nebyla jednoduchá, bylo znát jak je mu lépe. I proto, že nemusel jít do oddlužení. Oddlužení Vás přeci jen omezí.

Nikdy neděláme to, že se snažíme klienty přesvědčit o tom, že jedinou cestou je oddlužení.

Vždy je nejprve na řadě konzultace, posouzení situace a hledání cest. Důležité je, aby jste věděli jak na tom jste a nic nezamlčeli.  Až pokud není jiná cesta, pak je otevřeme možnost, vyřešit vše jednou pro vždy oddlužením. 

Víte o někom, kdo má velké finanční potíže? 

Jsme tu pro Vás, abychom Vám naslouchali a vymysleli vhodnou cestu jak se z dluhů dostat ven. 

Jindřich Ptáček