Příběhy naši klientů - inspirujte se
V naší každodenní praxi se setkáváme s různými typy klientů a slyšíme mnoho zajímavých a poučných příběhů. Přinášíme Vám některé, aby jste se mohli inspirovat.
Nebojte se přijít a odkrýt karty, jako to udělali tito lidé.
S cukrovkou mi skončil sladký život
Celé roky jsme pracoval v relativně dobře placené pozici a byl jsem i relativně zdráv. K financování různých potřeb (domácí vodárna, bojler, mrazák, dovolená, apod.) jsme s manželkou používali přednostně naspořené prostředky.
Když se však někdy sešlo více potřeb najednou, využili jsme i možnosti půjčky, či kontokorentu. V rodině jsem rodinné peníze spravoval já, i s ohledem na můj nadstandardní příjem a veškeré závazky jsem bez problémů a vždy včas splácel. Když byla nějaká půjčka splacena...
Příběh novoroční SMS
Před očima se mi objevili Dvořáčkovi, kteří sedí u mne v kanceláři a jsou v podstatě před rozvodem. Dluží téměř 2 milióny. Dluhy neudělali oba, ale jen jeden z nich. Je jedno kdo. Důležité je, že jsou
Úžasná kamarádka
Dluhy jsou nepříjemná věc a může se stát, že nám přerostou přes hlavu. V tu chvíli nesmíme strčit hlavu do písku, uzavřít se a čekat jak to dopadne. Ano může se stát, může přijít stud, obava z hanby. Ale to není nic proti tomu co se bude dít, když nebudete dělat nic. Je potřeba jednat! A někdy se stačí jen svěřit.
Příběh Ivana a jeho nemovitostí
Včera večer mi volal klient Ivan a prosil mě o schůzku. Pozval jsem si ho hned na osmou ráno, to je v kanceláři ještě většinou klid. Přišel včas a hned začal vysvětlovat svou situaci. Věděl, že se specializujeme na oddlužení. Postupem času, mi z jeho povídání došlo, že pro Ivana není oddlužení tím správným řešením.
Show More

Zpracování korespondenčně celá ČR

AK na objednání Rumunská 1,  12000 Praha 2

+420 775 073 215

email: insvorel@seznam.cz