REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Zde najdete zpětnou vazbu na naše služby. Vaše názory jsou pro nás důležité a mohou pomoci jiným při rozhodování zda také našich služeb využít.

18.5.2016

 Když to tu tak pročítám, ujišťuji se, že jsme všichni prošli podobnými potížemi s financemi a bylo těžké si připustit volbu insolvence. Musím s upřímným srdcem říci, že jsem matka samoživitelka, která si pořídila nejen nemovitost a jiné věci. Náhle otec nehradil výživné a i když jsem měla dobrou práci, tak mé příjmy byly nižší než mé výdaje! Snažila jsem se byt prodat, ale marně, protože v domě žijí lidé, kteří dělají naschvály a vy se snažíte situaci řešit, protože máte závazek a to je dítě a peníze, prostě musíte!!!

Dlouho jsem odolávala a vše se snažila řádně hradit až do situace, kdy vám pomalu vyhrožují jisté společnosti, kdy už nevíte co dělat a opět to musíte řešit, protože vám naskakují penále a úroky a nikdo vám nepomůže! Až do chvíle, kdy mi poradil kamarád, (že to takto řeší plno lidí a mají klid) oslovit pana Ptáčka. Musím říci, že od té chvíle jsem nevěděla co bude, ale cítila jsem šanci na vysvobození z tohoto pekla.

 

Pan Ptáček se hned všeho ochotně ujal, zpracoval veškerou mou dokumentaci pohledávek a přes jejich "společnost" prošlo i oddlužení. Toto trvalo zhruba 1-2měsíce, (záleží na vás kdy vše dodáte) a poté šlo vše k soudu. Soud vše stvrdil a pak už jsem jen čekala na přidělění insolv. správce cca 2-3měsíce a přihlášení pohledávek. Poté mě kontaktoval správce, s tím musíte spolupracovat a vše vám rád vysvětlí, co je třeba doložit, např. mít práci a příjem je základ. No a pak už máte jen stání u soudu, které trvalo opravdu chviličku a nyní cítím velikou úlevu, protože vím, že mi nehrozí exekuce, penále, úroky a vše budu řádně splácet po dobu 5ti let splátk. kalendářem a hlavně můžu normálně žít a opět se těšit ze života.

 

Každý z nás se může dostat do takové složité životní i finanční sitauce, ale věřte, že najít správnou cestu je základ všeho k úspěchu a né nečinně přihlížet a čekat co bude. Nic se nikdy nestane, pokuď tomu nepomůžete vy sám nebo lidé, kteří tomu rozumí. "Chtěl bych", neznamená nic. "Chci" dělá divy! A tímto vším chci říci, že tuto čerstvou zkušenost mám za sebou, ale nebýt pana Ptáčka, který mi vlastně vše vyřídil a neskutečně mi pomohl a hlavně má srdce, chápe a rozumí, prostě je to profík na svém místě, tak bych dnes měla jen oči pro pláč :-(.

 

Můžete se na něj kdykoli obrátit a tak to má být. V podstatě už dnes po všem mohu konstatovat, že je to takový skutečný přítel do nepohody, který vás vede a řídí. Nebojte se nikdo, kdo tímto procházíte a říkáte si, udělat to neudělat, jít do toho, nejít - jedním slovem - NEVÁHEJTE, protože čím déle budete otálet, tím více zaplatíte a telefon od věřitelů vám bude zvonit denně! Věřím, že si z mého příběhu vezmete ponaučení a něco s tím začnete vy nebo vy něco dělat a svěříte osud do rukou p. Ptáčka a za pár měsíců budete šťastnější. Držím palce všem, kteří váhají a nebojte se ničeho, to mi vždy říkávali... Vždyť je nás kolem více a naopak žijeme :-) To je můj osobní příběh. Lenka

Lenka, Aš

 

4.5.2016

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat panu Vorlovi za pamoc. Než jsem přišla do jeho kanceláře, byla jsem na zhroucení co bude,jak to bude.... Mé finanční potíže byly ve velkém měřítku, pečovala jsem o nemocné dítě.

Již při první schůzce ze mě díky panu Vorlovi vše opadlo. Je velice sympatický, mluví s vámi narovinu se vší lidskosti, také psychická podpora byla na místě.

Řešení mé situace bylo velmi rychlé a hlavně v klidu, o vše se postaral pan Vorel se svými kolegy.

Všem moc ráda doporučuji tuto kancelář, rádi vám pomůžou z těch šedých mraků dostat se nohama opět na zem a žít plnohodnotný život.
Kateřina

2.3.2016

Měli jsme celkem slušný život , ale najednou já přišla o práci (sice jsem hned našla jinou , ale méně placenou) , manžel za rok též přišel o práci a šel do předčasného důchodu.A od té doby se začaly vršit problémy . Už jsme nevěděli kudykam . Až jsme narazili na pana Ptáčka . Tak lidský a profesionální přístup se v dnešní době opravdu nevidí . Chceme poradit všem - nestrkejte před problémy hlavu do písku , problémy za vás nikdo nevyřeší , ale rozhorně pomůže !

Míla, Most

28.2.2016

Celé roky jsme pracoval v relativně dobře placené pozici a byl jsem i relativně zdráv. K financování různých potřeb (domácí vodárna, bojler, mrazák, dovolená, apod.) jsme s manželkou používali přednostně naspořené prostředky, když se však někdy sešlo více potřeb najednou, využili jsme i možnosti půjčky, či kontokorentu. V rodině jsem rodinné peníze spravoval já, i s ohledem na můj nadstandardní příjem a veškeré závazky jsem bez problémů a vždy včas splácel. Když byla nějaká půjčka splacena, bez výčitek jsem sáhl po nové a vždy vše dobře vycházelo. Pak se však v mém životě začaly věci měnit.
Nejprve jsem onemocněl cukrovkou, k té se po čase přidaly komplikace a nakonec jsme se s manželkou rozvedli. Ještě nějaký čas jsem vše dobře zvládal, pak jsem však přišel v 58 letech o práci a vše se ze dne na den zcela obrátilo vzhůru nohama. Začal jsem si půjčovat na zaplacení splátek a s obtížemi jsem půjčené peníze vracel. Nemohl jsem s penězi vyjít a stávalo se mi, že jsem neměl na konci měsíce ani na jídlo. V té době jsem prostřednictvím známého, který je právníkem, kontaktoval pana Ptáčka. Měl jsem z oddlužení strach a také jsem se obával ponižování. Pan Ptáček je však velice empatický a slušný člověk. Bez jakéhokoliv despektu mi vše vysvětlil, uklidnil moje obavy a celým procesem mě provedl. Soud moje oddlužení povolil, přidělil mi insolvenčního správce a nyní čekám na finální jednání, na kterém budou stanoveny konkrétní podmínky mého oddlužení. V době, kdy jsem neměl peníze na splácení, jsem svoji situaci viděl značně bezvýchodnou. Nyní hledím do budoucnosti, ne bez obav, ale s vírou, že to zvládnu. Pan Ptáček je profesionál a ode mne mu patří upřímné poděkování za jeho lidský přístup a pomoc. Nikomu nepřeji, aby se do takové situace, kdy bude potřebovat pomoc s oddlužením dostal, ale když už taková situace nastane, přál bych mu, aby narazil na někoho takového, jako je pan Ptáček.


Jiří, Praha

20.2.2016

Spolupráce  s panem Ptáčkem a Vorlem pro mne byla překvapením. Jednali se mnou na rovinu a jejich humor mi v mé momentální situaci pomohl překonat ostych. Nikdo nechce mít potíže, ale když je máte je super pokud máte někoho kdo Vás podrží a pomůže Vás vytáhnout z kaše.

 

Lukáš Praha 6

18.2.2016

Pan Ptáček mne vyslechl a našel řešení, jaké by mě v tu chvíli nenapodlo. Jít se poradit o oddlužení je jako jít k zubaři. Nechcete, víte že musíte a nakonec jste rádi.

Arpád, Teplice

Máte s námi také nějakou zkušenost? Budeme rádi pokud ji sem přidáte. využijte tlačítko " Vložte Váš osobní názor"