Máte dluhy, které nedokážete zvládat?

Volají Vám vymahači dluhů?

Může se to stát každému.

Otázkou zůstává, jak z toho ven. 

Řešení však mohou být různá, a právě proto jsme tu my. Abychom Vám pomohli.

Přečtěte si, které variantě nejvíce odpovídá Vaše situace a sjednání schůzky s Vaším poradcem a rychlému vyřešení Vaší situace už nebude nic bránit v cestě.

 

Určitě Vám také pomohou příběhy našich klientů, kterým jsme už pomohli.  

 

 ZDE SE DOZVÍTE VŠE, CO PRO ZAČÁTEK POTŘEBUJETE VĚDĚT

Insolvence

 

Co je insolvence? Insolvence je řízení, které Vám umožní řešit všechny Vaše dluhy najednou, tedy efektivně a komplexně. Zákon nabízí 3 formy řešení Vašeho úpadku (lidově řečeno "bankrotu"), a to sice oddlužení, konkurs nebo reorganizaci. Každý z těchto způsobů je určen jinému okruhu dlužníků v závislosti na tom, zda se jedná o dluhy z podnikání či tzv. osobní bankrot. 

Oddlužení

 

Oddlužení, jinak hovorově řečeno osobní bankrot, je cesta, jak se zbavit VŠECH dluhů jednotlivce, nebo manželského páru i z podnikání. Tímto způsobem mohou být však za určitých podmínek oddluženi i tzv. OSVČ. 

Konkurs

 

Konkurs je jedna z forem řešení úpadku, kterým se dají řešit dluhy firem a podnikatelů s dluhy z podnikání. Toto řešení je pro Vás vhodné, pokud jste OSVČ s dluhy ve větší míře z podnikání nebo jste jednatelem společnosti, která má dluhy a chcete tuto situaci řešit. 

 

 

 

 
Reorganizace

Reorganizace je vhodná zejména pro podnikatele - firmy, které jsou předluženy, ovšem stále mají naději na záchranu. Ta spočívá v tom, že je v rámci insolvenčního řízení stanoven tzv. reorganizační plán, který koriguje podnikatelskou činnost tak, aby postupně došlo k naprostému ozdravení podniku.  V případě potřeby Vám sjednáme schůzku s naším spolupracujícím odborníkem na tuto problematiku. 

Nemovitosti

 

Není vždy úplně jasné, zda jedinou cestou řešení Vašich dluhů je zahájení insolvence. Pokud jste majitelem nemovitostí, na kterých je již uvaleno zástavní právo exekutorské, hrozí Vám jejich prodej v dražbě nebo jsou nemovitosti stále blokovány a Vy máte dluhy, které nezvládáte, i v takovém případě jsme schopni Vám pomoci v rámci exekučního řízení.

 

 

 

 

 

Nevím co je pro mne  vhodné

 

Pokud si nejste jisti, která varianta je to pro Vás ta pravá, nevadí. Pomůžeme Vám a najdeme to správné řešení.

Vždyť od toho jsme tady! Chcete poradit?

 

 

 

novinky